Jotta voisimme palvella asiakkaitamme mahdollisimman hyvin, käytämme sivustollamme evästeitä. Jatkamalla eteenpäin hyväksyt evästeiden käyttämisen. Lue lisää.
DROPS Fabel Uni Colour
DROPS Fabel Uni Colour
Alkaen 2,43 € / kpl Normaali hinta 2,70 € / kpl
<strong>heti varastossa</strong>
DROPS Fabel Uni Colour
Niin kestävä kuin vain sukkalanka voi olla! DROPS Fabel on 4-säikeinen lanka. Lanka on superwash käsitelty, eli neuleet sopivat jokapäiväiseen käyttöön ja lisäksi ne kestävät konepesua. DROPS Fabel-lanka on kehrätty hienommasta villasta kuin useimmat muut sukkalangat. Tämän ansiosta langasta voit neuloa muutakin kuin sukkia, kokeile vaikkapa vauvan neuleisiin!
Langalla on yksi DROPS valikoiman laajimpia värikarttoja, löydät viisi eri lankatyyppiä, jotka antavat neuleelle eri lopputuloksen. Uni Colouriin kuuluuvat langan yksiväriset sävyt.
Hoito-ohje: Hienopesu tai Villaohjelma 40 C / Älä käytä huuhteluainetta / Tasokuivaus
Made in EUOeko-Tex® certificate 1300360.O
Kirjoita arvostelu